Diskuze

Diskuze k Lužické sedmičce

  1. Luko (2017-05-30 15:34:26) napsal:
    Prodloužený pobyt na chatě šlaperů L7 se letos opět vydařil. Myslím, že výlety, tradiční obhlídka místního pivovaru (kde mají prima limonády vlastní výroby), i pečení vánoček stálo za to. Příští rok se plánujeme posunout do východní části Lužických hor k ještědskému hřebenu. Na zážitky z chaty se mrkněte do galerie chaty L7.
  2. Petra (2017-08-21 10:43:22) napsal:
    Ahoj. Ještě jsem L7 nešla, do Lužických hor jezdím na kolo a ferraty -tzn. ve dne je znám pouzev okolí Malevilu a Krompachem/Kurortem. L7 mě zaujala, ráda bych celou trasu, ale nevím, kterým směrem. Mají směry nějaká zvláštní specifika? Díky za komentáře.
  3. Ondra (2017-08-21 12:15:23) napsal:
    Oba směry vedou po stejné cestě, takže hlavní rozdíl je které kopce navštívíš v noci a které za světla.
  4. Petra (2017-08-21 18:41:14) napsal:
    No tos mi Ondro moc nepomohl :-) Na trasy jsem koukala, takže vím, že kopce jsou stejné...Ale které stojí za to vidět a které jen tušit -když půjdu poprvé? Napodruhé už to bude jasné. A nebo si hodím korunou...
  5. Ondra (2017-08-21 18:50:22) napsal:
    Ono je to individuální, každý má svůj oblíbený kopec. Podle mně je lepší směr 1, kde je světlo na Klíči. Ale samozřejmě ideální je projít si to dva roky po sobě v obou směrech :)

Nový příspěvek

*