Diskuze

Diskuze k Lužické sedmičce

  1. Luko (2013-05-23 22:58:36) napsal:
    Stando, dík za foto. Krásně se vzpomíná a musím říct, že čím víc se sezóna dostává do obrátek, tím roste očekávání a začínají svrbět nohy. Rozhodně musíš někdy vyrazit na jarní přípravu na Chatu L7, letos to bylo opět fajn. Jo a Radkovi dík za info z kol. Mé kolo ještě do teď pláče. Příště raději prokrvým nohy v terénu (pedály jim nesvědčily).
  2. Nazgul (2013-08-20 08:39:02) napsal:
    Já se asi letos Lužické sedmičky nebudu moci zúčastnit. :( Udělala se mi patní ostruha a velké pochody nezvládám. :(
  3. Luko (2013-09-01 01:01:54) napsal:
    Ajaj, tak to budeš muset asi na operativní zákrok. Je to neveselá zpráva. Rozhodně nám alespoň napiš nějaké povzbuzení, které zaneseme do kroniky... a hlavu vzhůru! Rok se s rokem sejde, dáš jednu rehabilitační chatu L7 a příští podzim seš zasejc mezi námi.
  4. jiriq (2013-09-02 14:33:22) napsal:
    Tak jsem si včera dal tréning na Mšenské padesátce. Sice převýšení ubohých 1200m, ale na rozhýbání kyčlí a puchejř na patě ideál :-) Těším se na Luž 7 (!)
  5. Nazgul (2013-09-03 10:55:39) napsal:
    No, vypadá to že nakonec dorazím. Nepomohl klid, nepomohlo cvičení, nepomohl voltaren, nepomohl laser, nepomohl ultrazvuk, ale nakonec pomohla injekce kortikodů, po které se to dalo dokupy. Otázkou je, na jak dlouho. Každopádně včera jsem si cvičně zašel z Prahy na Trosky (86 km) a šlo to, tak snad zvládnu i tu L7.

Nový příspěvek

*