Seznam účastníků pochodu na rok 2020:

  • Daniel Angletta (trasa cela I)
  • Jiří Artim (trasa cela I)
  • David Artim (trasa cela I)
  • Tomáš Baňkowski (trasa cela II)
  • Antonín Bárta (trasa den I)
  • Jaroslav Bartoš (trasa den I)
  • Zuzana Bártová (trasa den I)
  • Petra Benešová (trasa noc I)
  • Lenka Beránková (trasa cela I)
  • Michal Bicenc (trasa cela I)
  • Jiří Blažek (trasa den I)
  • Ondřej Böhm (trasa cela I)
  • Martin Čakrt (trasa den II)
  • Martin Čapek (trasa cela I)
  • Zuzana Červená (trasa cela I)
  • Ivan Douša (trasa cela I)
  • Tomáš Drahota (trasa cela I)
  • Daniel Ešler (trasa cela I)
  • Linda Fialová (trasa cela I)
  • Lukáš Folprecht (trasa den II)
  • Kateřina Folprechtová (trasa den II)
  • Stanislav Havlík (trasa cela I)
  • Václav Hendrych (trasa cela I)
  • Petra Hliňáková (trasa cela I)
  • Aleš Horváth (trasa cela II)
  • Daniel Horváth (trasa cela II)
  • Tim Husár (trasa cela I)
  • Jan Jeništa (trasa cela I)
  • Petr Jiránek (trasa cela I)
  • Miriam Jiroutová (trasa den I)
  • Lukáš Kareš (trasa cela II)
  • Marek Kettner (trasa cela II)
  • Jan Knopp (trasa cela I)
  • Stanislav Knopp (trasa cela I)
  • Jan Kohut (trasa cela I)
  • Pavlína Kollertová (trasa cela I)
  • Jan Kopecký (trasa noc II)
  • Adéla Koštejnová (trasa den I)
  • Martin Kriššák (trasa cela I)
  • Clifph Kriššák (trasa cela I)
  • Jáchym Kuc (trasa den I)
  • Artur Kuc (trasa noc I)
  • Luko Kuc (trasa cela II)
  • Šimon Kuc (trasa den I)
  • Ladislav Kulhánek (trasa cela I)
  • Ondřej Macák (trasa cela I)
  • Tomáš Matys (trasa cela II)
  • Miloš Matys (trasa den II)
  • Filip Matys (trasa den I)
  • Aleš Matys (trasa den I)
  • Marie Matysová (trasa den I)
  • Elisabeth Matysová (trasa den I)
  • Markéta Matysová (trasa den I)
  • Hana Matysová (trasa den I)
  • Anežka Matysová (trasa den I)
  • Lucie Medřická (trasa cela I)
  • Ondřej Medřický (trasa cela I)
  • Lenka Novotná (trasa cela I)
  • Matouš Pechman (trasa cela I)
  • Lenka Pejzlová (trasa cela I)
  • Pavel Procházka (trasa cela II)
  • Tomáš Sapík (trasa cela I)
  • Patrik Schröder (trasa den I)
  • Martin Šebesta (trasa den II)
  • Veronika Šebestová (trasa den II)
  • Adéla Sedláková (trasa den I)
  • Daniel Šimek (trasa cela I)
  • Aneta Šimková (trasa cela II)
  • Jiří Šimůnek (trasa cela I)
  • Honza Slanina (trasa cela I)
  • Jaroslav Staněk (trasa noc II)
  • Michal Stránský (trasa cela I)
  • Jindřich Strmiska (trasa den I)
  • Miriam Tresová (trasa den I)
  • Vladimíra Varmužová (trasa cela I)
  • Robin Veselý (trasa cela I)
  • Jiří Vlach (trasa cela I)
  • Petr Vondrasek (trasa den I)
  • Jan Vondrasek (trasa den I)
  • Zbynek Zahajsky (trasa den II)
  • Marie Žižková (trasa den I)