Seznam účastníků pochodu na rok 2021:

  • Daniel Angletta (trasa cela I)
  • Jiří Artim (trasa cela I)
  • David Artim (trasa noc I)
  • Daniel Axman (trasa cela I)
  • Antonín Bárta (trasa den I)
  • Jaroslav Bartoš (trasa cela I)
  • Zuzana Bártová (trasa noc I)
  • Lenka Beránková (trasa cela I)
  • Michal Bicenc (trasa cela I)
  • Ondřej Böhm (trasa cela II)
  • Martin Čakrt (trasa den I)
  • Martin Čapek (trasa cela I)
  • Tomáš Čermák (trasa cela I)
  • Petr Chorošenin (trasa den I)
  • Vít Chorošenin (trasa den I)
  • Jan Chorošenin (trasa den I)
  • David Čorba (trasa cela I)
  • Ivan Douša (trasa cela I)
  • Tomáš Drahota (trasa cela I)
  • Václav Drozen (trasa cela II)
  • Dominik Izák Exner (trasa cela I)
  • Michal Fiala (trasa cela I)
  • Linda Fialová (trasa cela I)
  • Stanislav Havlík (trasa cela I)
  • Václav Hendrych (trasa cela II)
  • Vítek Herudek (trasa cela I)
  • Petra Hliňáková (trasa cela II)
  • Daniel Horváth (trasa cela I)
  • Aleš Horváth (trasa den I)
  • Natanael Horváth (trasa cela I)
  • Tim Husár (trasa cela I)
  • Kateřina Hýblová (trasa den I)
  • Milan Ježek (trasa cela I)
  • Noemi Ježková (trasa cela I)
  • Petr Jiránek (trasa cela I)
  • Ráchel Jiroutová (trasa cela I)
  • Miriam Jiroutová (trasa cela I)
  • Kateřina Jirušková (trasa cela II)
  • David Jurčo (trasa cela I)
  • Šimon Kabátník (trasa cela I)
  • Lukáš Kareš (trasa cela I)
  • František Káš (trasa cela II)
  • Veronika Kindl (trasa cela II)
  • Lukáš Kindl (trasa cela II)
  • Stanislav Knopp (trasa cela I)
  • Jan Knopp (trasa cela I)
  • Luboš Kolínský (trasa cela II)
  • Pavlina Kollertova (trasa cela II)
  • Adéla Koštejnová (trasa den I)
  • Kateřina Králová (trasa den I)
  • Jindřich Krebs (trasa cela I)
  • Martin Kriššák (trasa cela I)
  • Jáchym Kubů (trasa cela I)
  • Luko Kuc (trasa cela II)
  • Jáchym Kuc (trasa noc I)
  • Artur Kuc (trasa noc I)
  • Šimon Kuc (trasa cela I)
  • Jiří Küfner (trasa cela I)
  • Ladislav Kulhánek (trasa cela I)
  • Květa Kupková (trasa cela I)
  • Ondřej Macák (trasa cela I)
  • Jan Matějka (trasa cela I)
  • Tomáš Matys (trasa cela I)
  • Aleš Matys (trasa den I)
  • Filip Matys (trasa den I)
  • Elisabeth Matysová (trasa den I)
  • Marie Matysová (trasa cela I)
  • Markéta Matysová (trasa den I)
  • Aneta Matysová (trasa cela I)
  • Anežka Matysová (trasa den I)
  • David Matza (trasa cela I)
  • Pavlína Millionová (trasa cela II)
  • Markéta Mrázová (trasa den I)
  • David Náhlinger (trasa cela I)
  • Ondřej Náhlinger (trasa cela I)
  • Matouš Pechman (trasa cela I)
  • Štěpán Pechman (trasa cela I)
  • Samuel Pospíšil (trasa cela I)
  • Robin Pospíšil (trasa cela I)
  • Pavel Procházka (trasa cela I)
  • Kryštof Redl (trasa cela I)
  • Tomáš Sapík (trasa cela I)
  • David Sapík (trasa cela I)
  • Lenka Sapíková (trasa den I)
  • Robert Sedlak (trasa cela I)
  • Adéla Sedláková (trasa cela I)
  • Daniel Šimek (trasa cela I)
  • Jiří Šimůnek (trasa cela I)
  • Jan Slanina (trasa den II)
  • Pavel Šorf (trasa cela I)
  • Kateřina Sovová (trasa cela I)
  • Jaroslav Staněk (trasa den II)
  • Jan Stoklasa (trasa cela II)
  • Miriam Tresová (trasa den I)
  • Robin Veselý (trasa cela II)
  • Anna Veškrnová (trasa den I)
  • Jiří Vlach (trasa cela II)
  • Petr Vondrasek (trasa den I)
  • Jan Vondrasek (trasa den I)
  • Kristýna Woloszczuková (trasa den I)
  • Marie Žižková (trasa cela I)
  • Jan Zmrzlý (trasa cela I)